Warning: Option type "number" already registered in /home/hifis/public_html/eaglecable/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/backend.php on line 257

O marce

 
Od 25 lat produkty spod marki „Eagle-Cable” są przedstawiane na rynkach całego świata. Siedziba główna znajduje się w Ballrechten-Dottingen na południu Niemiec przy granicach z Francją i Szwajcarią. 
 
Wymyślone i wykonane w Niemczech – to jedna z głównych cech naszych produktów. Ponad 90% kabli na szpulach jest produkowane w naszej własnej fabryce także na południu Niemiec. Wszystkie nasze produkty produkowane są w oparciu o obowiązujące normy takie jak ROHS itp. oraz podlegaja nieustannej kontroli jakości. Nasze kable i akcesoria nie charakteryzuje tylko wymóg wysokiej jakości, ale także przewody wykonanie na zamówienie i indywidualne rozwiązania. 
 
Elastyczność, techniczna i wizualna perfekcja produktów jak i stale atrakcyjny stosunek jakości do ceny czyni Eagle-Cable solidną marką dla sprzedawcy i konsumenta. Oferujemy także niestandardowe rozwiązania i linie produktów utrzymywane przez wiele lat. To dobry wybór do uzupełnienia zestawu stereo, kina domowego czy też instalacji w samochodzie. 
 
 
Witamy w świecie Eagle-Cable.

Copyrights © 2020 Strefa HFS. All Rights Reserved. Implementation by Wayllo Design